"Срібні дзвони слов'янської писемності"

2015-11-16

9 листопада – День української писемності і мови.

В історії українського народу рідна мова завжди відігравала особливу роль. Вона була основним націєтворчим чинником, єднала нас в один народ, хоча наші землі були розтерзані між чужими імперіями.

З нагоди відзначення Дня української писемності і мови в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбулася літературна конференція "Срібні дзвони слов'янської писемності". Організаторами її проведення були вчителі Л. М. Власенко, О.О. Алєксєєва та Т. М. Бабій.

У конференції взяли участь педагоги школи, учні старших класів та працівники КЗ "Жмеринська ЦРБ" О. Шеремета, С. Заступ та О. Стус .

Школярі підготували історичний матеріал та вірші про все, що відоме з історії розвитку й встановлення української писемності та книгодрукування. Бібліотекарі представили презентації "Українські першодруки" та "Найнеймовірніші книги світу". Приємні поетичні хвилини подарували присутнім Л. Б. Антонічева та Л. Л. Тупчій, прочитавши власні поезії.

/Files/images/SAM_3038.JPG/Files/images/SAM_3044.JPG/Files/images/SAM_3046.JPG/Files/images/SAM_3052.JPG/Files/images/SAM_3050.JPG/Files/images/SAM_3054.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi