Свято хранителів мудрості

2015-10-02

/Files/images/IMG_4064.JPG З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в КЗ "Жмеринська ЦРБ" з 23 вересня по 1 жовтня було проведено тиждень книги.

На протязі тижня відбувся комплекс заходів та акцій з метою привернення уваги до читання та підвищення іміджу бібліотеки.

Увазі користувачів було представлено інформаційний стенд "Книжковий дощ новинок", ряд книжкових виставок: "До мудрості через книгу", "Світ молодого мудреця" та "Джерела літературного мистецтва".

/Files/images/IMG_4044.JPG/Files/images/IMG_4072.JPG

30 вересня було оголошено Днем Відкритих Дверей. Біля бібліотеки відбулась рекламна акція "Стань читачем бібліотеки сьогодні". У ході акції усі бажаючі знайомилися з викладками літератури, отримували невеличкі подарунки та візитівки від бібліотекарів, а деякі стали читачами нашої бібліотеки.

Оголошений раніше флеш-моб "Напиши листа воїну" завершився і послання було передано воїнам АТО.

/Files/images/IMG_4089.JPG/Files/images/IMG_4092.JPG/Files/images/IMG_4096.JPG/Files/images/IMG_4102.JPG

Ще на протязі дня діяла акція "Бібліотекар на годину" і всі бажаючі мали можливість побути в ролі працівника бібліотеки.

З метою залучення нових читачів протягом тижня працівники бібліотеки проводили рекламні заходи - екскурсійні мандрівки по школах міста "А у нас - все для вас". Під час яких демонструвалися презентації про бібліотеку, її діяльність , огляди літератури, розважальні конкурси та
анкетування. Особливо учнів вразила презентація про цікаві книги "Найнеймовірніші книги світу".

Підсумком проведення тижня книги стало літературно-музичне свято "Для мене книга - світло дня".

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi