Вдосконалюємо професійну майстерність

2015-04-23

23 квітня на базі Браїлівської міської бібліотеки для дорослих відбулося заняття школи професійної майстерності "Бібліотека. Юнацтво і молодь: нові часи, нові вимоги" для працівників бібліотек Жмеринського району. Підготували та провели його методисти КЗ "Жмеринська центральна районна бібліотека".

На Браїлівській землі учасників семінару вітали: заступник селищного голови Н. П. Слободянюк, начальник відділу культури і туризму Жмеринської райдержадміністрації Ю.О. Рубан, директор КЗ "Жмеринська ЦРБ" Л.В. Шульган. Відкрила та проводила заняття методист 1 кат. Г. Будз. Директор районного Будинку творчості школярів А.Д. Ланова провела екскурсію по своєму закладу. Завідуюча Браїлівською бібліотекою для дорослих Л.В. Пилипенко ознайомила колег зі своєю установою та подарувала їм на згадку "Довідничок" з історії та сьогодення бібліотек смт. Браїлів. Г.Д. Карпінська розповіла про роботу дитячої бібліотеки.

На заняття було запрошено провідного методиста Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва Г.В. Качуринську, яка надала бібліотекарям консультацію "Бібліотека і молодь – нові часи, нові вимоги". Провідний бібліотекар КЗ "Жмеринська ЦРБ" М.Г. Руднік проаналізувала роботу бібліотек району по обслуговуванню підлітків та юнацтва, проведену у 2014 році.

Для учасників семінару було представлено екологічний калейдоскоп "Живе обличчя моєї Землі", який підготували завідуючі бібліотеками для дорослих та дітей спільно з учнями, працівниками закладів культури та районного Будинку творчості школярів.

Крім професійних знань учасники заняття отримали ще позитивний емоційний заряд від екскурсії до музею П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк, проведеної його співробітником Н. Тодосюк та відвідин літературного музею відомого українського поета-земляка В.О.Забаштанського, про який розповіла А.Д. Ланова.

На останок бібліотекарі поділилися своїми враженнями від виїзного семінару, подякували його учасникам та подарували книги для поповнення фондів Браїлівської бібліотеки для дорослих.

Л..Тупчій – провідний бібліограф –краєзнавець

/Files/images/SAM_2627.JPG/Files/images/SAM_2630.JPG/Files/images/SAM_2638.JPG/Files/images/SAM_2644.JPG/Files/images/SAM_2645.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 116

Коментарi