«Екологія –дзвони сьогодення»

2018-04-25

Земля… Щойно навчившись робити перші кроки, дитина ступає на неї і починає усвідомлювати чарівну премудрість кожного камінчика й піщинки, квітів і дерев, комахи і горобчика. По-материнському щедро наділила природа своїми безцінними багатствами і красою землі рідного краю – чисте повітря, таємничі звуки, п’янкі пахощі.

Але, які ми господарі тієї неповторної краси, що створила для нас природа? Чи не на кожному кроці бачимо жахливі наслідки бездумного, споживацького, варварського ставлення до неї. Природа змінюється на наших очах, вона беззахисна і ранима.

На передодні 32 річниці найстрашнішої екологічної катастрофи ХХ ст. – трагедії на Чорнобильській АЕС, яка за масштабами забруднення навколишнього середовища була найбільшою в світі, в читальній залі КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава» відбулася екологічна година «Екологія –дзвони сьогодення». Даний захід мав на меті привернути увагу молодого покоління до екологічних проблем людства і показати, що таке відношення людини до навколишнього середовища є шляхом «в нікуди». Захід супроводжувався демонстрацією відео-хроніки найстрашніших катастроф, до яких призвела людська недбалість та безвідповідальність.

Наприкінці заходу, як підсумок сказаного, для учасників арт-студії «Дійство» був проведений брейн-ринг «Дихає природа нашими гріхами», де молодь мала змогу пригадати свої пізнання на екологічну тему, також збагатитись інформацією та фактами. По закінченню гри було визначено переможців.

В наш час особливо гострою стала необхідність підвищення у людей екологічної культури, екологічного мислення, виховання любові до природи. Не будьмо байдужими до всього того, що оточує нас, бо від нашої діяльності залежить збереження довкілля. Заради дітей, заради їхнього майбутнього ми повинні зберегти землю.

Бібліотекар Альона Шеремета

/Files/images/екологія 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 260

Коментарi