Вечір-пам'яті "Борімося – поборемо! Нам Бог помагає!"

2018-02-20

А сотню вже зустріли небеса....

Летіли легко, хоч Майдан ридав...

І з кров'ю перемішана сльоза...

А батько сина ще не відпускав...

20 лютого у читальній залі КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В.П. Вовкодава" відбувся вечір-пам'яті "Борімося – поборемо! Нам Бог помагає!", для того щоб згадати Героїв Небесної Сотні і схилити низько голову перед пам'яттю людей, яких було вбито в мирний час ХХІ ст.

Ведучі заходу Альона Шеремета та Альона Стус ознайомили студентів 1, 2, 3 курсів Жмеринського ВПУ №1 з найстрашнішими і найважливішими подіями в країні, які відбулися на Майдані 20 лютого в "Чорний четвер". В той день загинула найбільша кількість людей. Революція Гідності довела всьому світу, що українців сильних та незламних духом неможливо поставити на коліна. Це довели 100 безстрашних героїв нашої держави – Герої Небесної Сотні. Серед них є й наші жмеринчани Валерій Брезденюк та Леонід Полянський, які трагічно загинули на Майдані.

На вечір-пам'яті була запрошена сестра Леоніда Полянського, яка поділилася спогадами про брата. Також на заході був присутній очевидець подій на Майдані Юрій Йосипович Заморський. Власну пісню присвячену пам'яті Героям Небесної Сотні виконав жмеринчанин Василь Семенович Каспрук .

Працівником Жмеринської дирекції кіновідеопрокату та кіновідеомережі Олександром Зайчуком, було продемонстровано презентації та відео про ті буремні події, які відбувалися в той час у Києві.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відлетіли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам'яті. Слава Героям Небесної Сотні.

/Files/images/15-8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 275

Коментарi