• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Літературну подорож "Світ врятує слово" за творчістю поетів-ювілярів В. Сосюри та О. Олеся

Літературну подорож "Світ врятує слово" за творчістю поетів-ювілярів В. Сосюри та О. Олеся

2018-03-29

/Files/images/6-8.jpg

Неможливо уявити собі сучасне життя без літератури.

Навіть ті, для кого читання не є улюбленим дозвіллям, стикаються з літературними творами, адже сценарій до фільму, стаття в журналі або в газеті – це теж праця письменника.

Всі хто має безпосереднє відношення до письменницького ремесла, відзначили на початку березня Всесвітній день письменника.

КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В.П. Вовкодава" буде в цьому році згадувати таких письменників – ювілярів як: В. Сосюру, О. Гончара, В. Барку, І. Нечуй-Левицького, О. Кобилянську, Г. Квітку-Основ'яненка, П. Воронька, О. Олеся, Б. Грінченка, М.Вовчка, О. Тесленка, М. Хвильового.

29 березня працівники бібліотеки підготували та провели літературну подорож "Світ врятує слово" за творчістю поетів-ювілярів В. Сосюри та О. Олеся, адже 21 березня все людство відзначило Всесвітній день поезії.

Так, у кожного із нас є свій улюблений поет, який своєю творчістю зумів проникнути в наші серця, душі, і запалити в них незгасну свічку поезії, пробудити віру в добро.

Творчість В. Сосюри та О. Олеся ввійшли в наше життя з дитинства і залишилися з нами до кінця, тому що кожний з нас знаходить в їх поезії щось своє, близьке і зрозуміле.

З особливою увагою, та зацікавленістю слухали студенти Вінницького технікуму менеджменту Жмеринська філія вірші, та пісні покладені на слова поетів-ювілярів, у виконанні учасників креативної арт-студії "Дійство".

Літературна подорож супроводжувалася цікавими кіновідео матеріалами, які демонстрував працівник Жмеринської дирекції кіновідеомережі та кіновідео прокату О. Зайчук.

Присутні на заході мали змогу детальніше ознайомитися з життям і творчістю поетів із книг та статей представлених на перегляді літератури "Ода поетам".

Світ, завдяки якому ми змінюємось і стаємо чистішими і кращими, пробуджує у наших душах цілу гаму почуттів. Ми, бібліотечні працівники гадаємо, що саме такою була наша літературна подорож, яка налаштувала молодь на певний настрій і сколихнула струни їхньої душі.

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi