Брейн-ринг «У світі історії та літератури»,

2018-02-21

«Бентежна, тополина, калинова,

Не випита, не вибрана до дна,

Це наша українська рідна мова

Немов бандури вічної струна»

«Рідна мова дорога людині, як саме життя» - говорить народна мудрість. Адже без мови не може існувати народ та його культура. Рідне слово порівнюють з хлібом, мову називають дивом калиновим. Слово – різець, яким можна доторкнутися до найтонших рис в людському характері, до найпотаємніших куточків людської душі, до найсокровеннішого. Це мова Кобзаря, якого ми любимо і яким ми пишаємося.

21 лютого – відзначається День рідної мови. І саме цьому святу був присвячений брейн-ринг «У світі історії та літератури», у якому взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (класний керівник Л. О. Мацера) та учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» (класний керівник О. О. Походзєй). У грі приймали активну участь дві команди «Мовознавці» та «Юні читачі», для них було запропоновано сім конкурсів і за підсумком балів було визначено переможця. Спостерігаючи за конкурсом можна зробити висновок, що рівень знань учасників високий, що приємно вразило.

Сподіваюся, що брейн-ринг дав змогу кожному учаснику оцінити рівень своїх знань з історії та літератури, а глядачі отримали позитивні емоції та відкрили щось нове.

Бібліотекар Альона Шеремета

/Files/images/4-8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi