Літературно-розважальна зустріч «Під знаком Купідона».

2018-02-14

День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від буденних справ і згадати про високе почуття, яке спонукає людей робити подвиги, а ім’я цьому почуттю – кохання.

14 лютого в читальній залі районної бібліотеки відбулася літературно-розважальна зустріч «Під знаком Купідона».

На свято кохання завітали студенти ВПУ №1 м. Жмеринки – групи № 2 та № 9 (майстри Ю. В. Твердохліб і О. В. Позняк) та учасники арт-студії «Дійство». Ведучі розповіли історію виникнення свята кохання, чарівності та романтики.

В конкурсній програмі було залучено п’ять пар, вони брали участь у розважальних конкурсах: «З’єднай літературну пару», «Талант» у якому потрібно було скласти вірш про кохання та зробити найоригінальніший комплімент, «Зрозумій без слів» та багато інших. Глядачам теж не довелось нудьгувати вони із задоволенням брали участь у розвагах. По закінченню конкурсу було підсумовано бали та нагороджено пару-переможницю невеличкими подарунками, а усіх присутніх привітали валентинками.

Захід супроводжувався відеороликами та презентаціями, які були продемонстровані працівником Жмеринської дирекції кіновідеомережі та кіновідеопрокату. На цю розважальну зустріч завітав друг бібліотеки Уолтер Орр Скотт та подарував студентам свої книги.

Вже стало традицією на заходи запрошувати учасників АТО в рамках проекту «Допомога дітей учасникам АТО в пристосуванні до мирного життя».

Всі присутні мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою «Я + Ти – ми різні і тому ми разом», а також зробити фото у підготовленій Селфі зоні.

Мені здається, що наша зустріч допомогла молодим людям зрозуміти, що кохання це прекрасно. Як говорив Віктор Цой: «Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, того щоб жити».

Провідний бібліотекар Валентина Підлісна

/Files/images/3-8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi