"Душа наповнена красою"

2014-12-23

В останньому місяці року чи не найбільше народних свят, які полюбляють українці - Миколая, Варвари, Катерини, Сави, з якими пов'язано багато звичаїв та обрядів. Тому в КЗ "Жмеринська ЦРБ" відбулося грудневе засідання літературно-мистецького об'єднання "Подоляни" під назвою – "Душа наповнена красою". Працівниками закладу та читачами бібліотеки Іриною Козловською, Людмилою Мельник, Олександром Краєвським було інсценізовано міні-виставу з твору українського письменника Старицького "За двома зайцями". Учні ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Іванна і Анжеліка Мельник виконали пісню про Миколая. Також цікавими були інсценізовані міні-вистави з творів українських письменників учасниками Міні-театру, який діє вже понад 15 років при ЗОШ І-ІІІ ст. №3 під керівництвом Ірини Василівни Адамусик.

Своїми вмінями створювати різні вироби з підручних матеріалів поділилися Ірина Крижанівська, Валентина Когут та Вікторія Мамасуєма.

/Files/images/IMG_3365.JPG/Files/images/IMG_3389.JPG/Files/images/IMG_3392.JPG/Files/images/IMG_3415.JPG/Files/images/IMG_3422.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi