"Бібліомарафон "До малюків з казкою"

2017-02-02

1 лютого в рамках бібліомарафону "До малюків з казкою" працівники КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В.П. Вовкодава" завітали на чергову зустріч з учнями Жмеринської школи-інтернату. Вони провели інформаційну годину "Найколоритніший гуморист Поділля ", присвячену творчості талановитого українського поета-класика, фольклориста, перекладача Степана Руданського.

Під час зустрічі провідний бібліотекар С.Заступ розповіла дітям його біографію, вони мали змогу побачити кадри про Всеукраїнське свято сатири та гумору, яке проходить щорічно до річниці поета в його рідному селі Хомутинці та Калинівці. Працівник Жмеринської дирекції кіновідеомережі та кіновідеопрокату О. Зайчук демонстрував дітям мультфільми за творами С. Руданського.

Цікавим для вихованців школи-інтернату було розгадування кросвордів та загадок, якому в ігровій формі навчала їх С. Заступ.

Зараз на вулиці зимова пора. Вже стало традицією на початку року в Японії проводити фестивалі льодових та снігових скульптур. Такі ж заходи відбуваються й у Києві та Львові. Про ці витвори мистецтва розповіла дітям провідний бібліотекар В. Підлісна й вони мали змогу побачили їх на екрані.

Кiлькiсть переглядiв: 178

Коментарi