Імідж бібліотеки

2014-12-16

Імідж бібліотеки

Сьогодні вже не стоїть питання «Чи потрібен імідж бібліотеці?». Бібліотека виробляє свій індивідуальний образ, в основі якого лежать такі цінності як інформація, культура, мистецтво, освіта тощо. Найбільш актуальним для бібліотеки стає завдання – створити позитивний імідж та зламати стереотипи зневажливого ставлення до бібліотечної професії як рутинної та неперспективної. Цьому сприяє багато аспектів.

Мати позитивний імідж означає – бути першим, бути найкращим, бути не таким, як інші; вміти імпонувати читачеві, повноцінно та якісно задовольняти його запити. Саме ці питання висвітлювалися на методичному дні "Сучасна бібліотека: абетка іміджу", який відбувся у КЗ "Жмеринська ЦРБ".

На заняття було запрошено завідуючу науково – методичного відділу Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Марченко Тетяну Миколаївну, яка провела з бібліотекарями району бібліотечний колоквіум "Бібліотека: пошук балансу між традиційним та новим". Увазі присутніх запропоновано консультацію "Імідж бібліотеки як фактор її розвитку" (методист Л.Гуцол), проведено тренінг "Імідж сучасного бібліотекаря" (методист Г. Будз).

Імідж – це загальне уявлення про бібліотеку, розробка свого стилю, створення позитивного образу, який буде відрізняти її від інших та дозволить легко впізнавати. І бібліотекарі саме ті люди, які повинні тримати марку своєї індивідуальності і тим самим створити належний імідж своєї бібліотеки і в цілому всієї системи.

/Files/images/P1010083.JPG/Files/images/P1010090.JPG/Files/images/P1010167.JPG/Files/images/P1010178.JPG/Files/images/P1010177.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi