Шановні користувачі бібліотеки!

Пропонуємо Вашій увазі анотований список періодичних видань:

Газети:/Files/images/газети1.jpg

- Вінниччина.

- Вінницька газета.

- Голос України - політика, культура, всесвіт.

- Урядовий кур'єр - державне життя України.

- Вісник пенсіонера - авторитетні консультації та поради про призначення та нарахування пенсій, а також про здоров'я, дозвілля, господарські поради, відпочинок.

- Добрий господар - адресована насамперед городникам та садоводам (дачникам). Багато корисних порад, щодо садіння, догляду за рослинами, збору і зберігання врожаю.

- Добрий лікар - на сторінках газети "Добрий лікар" ви знайдете поради та рецепти від людей, які змогли перебороти свої хвороби всупереч запевненням офіційної медицини.

- Жмеринська газета.

- Жмеринський меридіан.

- Земля моя годувальниця - як досягти високих урожаїв садівникам, городникам, виноградарям. Сучасні технології обробки землі. Поради квіткарям, бджолярам, рибалкам. Кулінарні рецепти.

- Інфо-Жмеринка

- Культура і життя - висвітлення культурно-мистецького життя.

- Літературна України - Громадсько-політичне та літературно-художнє життя.

- Мир - православний інформаційний щотижневик.

- Мить істини -

- Порадниця - можливість для кожного висловитися, звернутися по допомогу і бути почутим. Корисні поради на всі випадки життя.

Праця і зарплата - нормативні документи і консультації з питань оплати праці, трудового законодавства, соціального страхування, соціальної допомоги, пенсійного забезпечення.

33-й канал.


Журнали:/Files/images/періодика.jpg

- Бджола, здоров'я, апітерапія – Про бджільництво, лікування апіпродуктами.

- Вінницький край

- Вінничанка

- Все о рукоделии – У кожному номері журналу "Все о рукоделии", ви знайдете свіжи новини світу рукоділля, оригінальні майстер-класи та ексклюзивні схеми для вишивки.

- Дім. Сад. Город. – Поради по садівництву, городництву, домогосподарству.

- Добра кухня – В журналі "Добра кухня" ви знайдете не лише рецепти смачних и поживних справ, а й практичні поради від професійних кухарів і дієтологів. Господині матимуть змогу поділитися та обмінятися своїми рецептами та отримати за це гарні подарунки.

- Добрые советы – Для жінок поради на всі випадки життя.

- Економіка України – Економічна теорія; фінанси, податки, кредит, світогосподарські зв'язки і природокористування, АПК.

- Единственная – Всеукраїнський журнал для жінок.

- Женский журнал – Все, що цікавить сучасну жінку: психологія стосунків, сім'я, особистий розвиток та кар'єра, інтерв'ю з зірками, мода і краса, новинки книжок та цікаві подорожі.

- Женский христианский журнал "Надежда для тебя" – 60 сторінок журналу розкажуть вам, як зберегти любов у сім'ї, виховувати дітей, досягти успіху у житті.

Життя і жінка – Повноколірний глянцевий журнал – порадник для жінок і дівчат. Про засади гарної сім'ї, домашні поради для господинь, досвід людей, що кардинально змінили своє життя.

- Здорово – Журнал про здоровий спосіб життя.

- Здоровье вашему дому – Здоров'я = природна їжа + чиста вода + активний рух.

- Идеи вашего дома – Лідер серед журналів про будівництво, ремонт та архітектуру. Порадник з питань облаштування інтер'єру.

- Караван историй – Захоплюючі історії вітчизняних та світових знаменитостей. Невідомі факти, секрети успіху, сімейні таємниці та унікальні фотопроекти.

- Компьютер – Знаю як! – Просто. Доступно. Цікаво.

- Куди піти навчатись – Докладно про навчальні заклади в Україні та за кордоном.

- Лиза – Найпопулярніший щотижневий жіночий журнал. Краса, мода, здоров'я, сім'я, відпочинок.

- Личности – Журнал про людей, що увійшли до історії.

- Мастерская на дому – Поради домашнім майстрам та рукодільницям.

- Между нами, мамочками – Інтерактивний журнал для матусь. Поради читачів, рекомендації експертів.

- Мир семьи – перший український сімейний журнал, справжня енциклопедія щасливих батьків. Цікаво і авторитетно про здоров'я та виховання дітей.

- Модний журнал. Бісероплітіння, в'язання. сучасні ідеї жіночого рукоділля.

- Молодість, краса та здоров'я – Журнал для молоді та від молоді.

- Натали – найкращий глянцевий журнал для жінок України. Щомісяця цікаві життєві історії, відвертості зірок, колекції одягу від провідних дизайнерів. З Наталі у світ кохання та краси!

- Огородник – Оновлений щомісячний журнал для всіх, хто хоче вирощувати щедрі врожаї городини, садовини, оздобити затишну садибу. Поради щодо утримання домашніх тварин.

- Однокласник – Пригоди, поради, тести, розваги, конкурси, постери.

- Отрок – Молодіжний, духовно - культурний журнал.

Пожежна безпека – Інформація про роботу Держтехногенбезпеки, пожежнорятувальної служби, історія, досвід організації протипожежного захисту об'єктів, коментарі до нормативних документів.

- Право і суспільство – Питання юридичної науки, освіти і практики.

- Предупреждение плюс. Україна – Золота бібліотека газети "Здоровый образ жизни".

- Ручные чудеса – Всі види рукоділля в одному журналі.

- Спасите наши души – Православний журнал для віруючих та невіруючих.

- Страна полезных советов – Журнал ваших порад, ідей та секретів. Поради читачів щодо садівництва та городництва, приготування та зберігання урожаю, благоустрою побуту та дизайну садиби.

- Твое здоровье – Все про здоров'я та здоровий спосіб життя для сучасних жінок.

-Усадьба. Сад. Огород. Своими руками - Компактне видання-розповідь про таємниці садівництва і правила ЕКОдогляду за рослинами. Затишна садиба і красивий сад-город.

- Цветы в доме – Все про кімнатні рослини.

Кiлькiсть переглядiв: 401

Коментарi